1Pcs Automobilio Raktas Maišelį Signalo Ekranas Maišelis Maišas Mobilųjį Telefoną Signalo Blokavimo Maišelį Ekranas Dėklas Piniginė Byloje dėl Privatumo Apsauga

€1.36

Pridėti prie pageidavimų

Interjero Priedai

Produkto aprašymas


Automobilio Raktas Signalo Ekranas Maišelį Mobilųjį Telefoną Signalo Blokatorius Jammer Dėklas

Auto Raktas Signalo Ekranas Maišelį Mobilųjį Telefoną Signalo Blokatorius Jammer Dėklas

===========

Aprašymai:

APSAUGOKITE SAVO TAPATYBĘ: būti tikri, tik teisėtus valdžios institucijos gali nuskaityti informaciją ir tik tada, kai norite juos!

Ji bus apsaugoti visų elektroninių įrenginių, įskaitant mobiliuosius telefonus.

Ji bus blokuoti visus siunčiamus ir gaunamus signalus iš visų įrenginių.

Jis daro jūsų telefono išnykti iš tinklo.

Kas daugiau, ji gali shield automobilio raktas signalas.

Savybės:

1. Vienintelis būdas užtikrinti, kad jūsų telefonas yra ne klausytis ar sekimo jums yra išimkite baterijas. Kai kurie telefonai kaip iPhone tai nėra lengva padaryti. Pateikti mobilųjį telefoną viduje DETRACKTOR bus sustabdyti sekimo ir slapto pasiklausymo.

2. Šis specialus RF blokavimo dėklas blokai radijo dažnio elektromagnetiniai laukai, kad jūsų vietos negali būti sekami, savo duomenis, sulaikytų ar jūsų pokalbius nugirdo. Šių RF blokavimo produktus darbą turintys laidaus audinio, kuris visiškai supa prietaiso arba asmens TAPATYBĖS kortelė. Tai laidaus audinio formas, kas yra žinoma kaip Faradėjaus Narvas, kurie sustoja radijo signalus, ateinančius į arba paliekant įrenginį.

3. Dėklas turi dvi kišenes. Kai mobilusis telefonas dedamas atgal sidabro kišenėje visus signalus, bus blokuojamas. Jei telefonas yra ant priekinės kišenės telefoną, siųsti ir gauti signalus paprastai, o dar fiziškai apsaugoti jūsų telefoną.

4. Stebėjimo pasiekiama trianguliacijos iš mobilųjį telefoną bokštai arba randa "Wi-Fi" tinklo. Mobilus telefonas neturi GPS pajėgumus, siekiant nustatyti jo buvimo vietą. Vienintelis būdas užtikrinti, kad jūsų telefonas yra ne klausytis ar sekimo jums yra išimkite baterijas. Kai kurie telefonai kaip iPhone tai nėra lengva padaryti. Pateikti mobilų telefoną DETRACKTOR maišelis bus sustabdyti sekimo ir slapto pasiklausymo.

5. Elektroninių duomenų įtvirtinta asmens tapatybės kortelės, kreditinės kortelės ir mobiliųjų telefonų, kad tapatybės vagystės lengviau nei bet kada. RFID (Radijo Dažnio Identifikavimo) dabar yra visuotinai naudojamas. Jis yra integruotas į naujesnių kreditinės kortelės ir asmens tapatybės korteles. Šie RFID įrenginiai yra lengvai skaityti, o ne tik įgaliotiems šalims, bet ir tapatybės vagys taip pat. Pateikti asmens tapatybės kortelės ir kreditinės kortelės. Jis sustos, bet skaityti jūsų informaciją.

Techniniai duomenys:

Produkto svoris: 29g

Dydis: 22cm x 9,5 cm/8.66 x 3.74"

1 x Automobilio Raktas Signalo Ekranas Dėklas

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Pakuotės Svoris 0.029kg (0.06lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 20cm x 10cm x 20cm (7.87in x 3.94in x 7.87in)
funkcijos 3 Žurnalas dėklas
savybės 4 kelionių maišelis
Prekės Pavadinimas VODOOL
Funkcijos 2 taktinis dėklas
Funkcijos 1 Molle Dėklas
funkcijos 5 automobilio stilius
Medžiagos Tipas Viršutinis Sluoksnis Odos

Panašūs produktai